WSTI

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach

ul. Mickiewicza 29
40-085 Katowice
+48 32207 30 70/80/90
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wsti.pl
NIP 9542468106
REGON 278185188
Nr wpisu do RUNIZUP 288

Elektroniczna Skrzynka Podawcza – ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza umożliwia doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia, które jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

W celu dostarczenia do Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem:  www.epuap.gov.plZarejestruj się

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Uczelni.

Adres skrytki Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP):

/WSTIKatowice/SkrytkaESP

Wszelkie pytania i uwagi w zakresie zakładania oraz funkcjonowania kont na platformie ePUAP, należy kierować do Centralnego Ośrodka Informatyki, zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/pomoc

Pełnomocnik ds. jakości kształcenia

JB Photodr Jadwiga Bakonyi

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.